חלוקים
מגבות - חדש
מצעים - חדש
המבצעים החמים
מתנות לימי הולדת
מתנות לאישה
מתנות לגבר
למוסדות וארגונים
רקמה ממוחשבת
ברכות מקוריות
הדפסת סובלימציה
גלריית מוצרים
מצעים Comfort
מתנות לחג
מתנות לאוהבים
מתנות ליום המשפחה
צור קשר
פיצ´עפקס
שעונים
מגבות
פאזלים
כריות
חמסות
חולצות
דובים
בוקסרים
אלבומים

הדפסת סובלימציה היא שיטת הדפסה שבה צבע מיוחד הנקרא 'צבע סובלימציה' מחומם לטמפרטורה בה הוא הופך לגז ובמצבו זה, באמצעות שימוש במכבש חום, הוא מתחבר ברמת המולקולה לחומר שעליו הוא הודפס ולמעשה הופך לחלק מהחומר.
שיטת זו קיימת כבר שנים רבות אך עיקר השימוש בה החל לאחר פיתוחן של מדפסות הזרקת דיו המאפשרות הדפסת צבע סובלימציה בנוסף להדפסת הצבע הרגיל. פיתוח זה גרם לסובלימציה לצבור תאוצה רבה בשל היכולת להדפיס על מגוון גדול של חומרים באיכות גבוהה ובהתאמה מרבית לצורכי ההדפסה.

תהליך ההדפסה כולל שני שלבים עיקריים: בשלב הראשון מדפיסים באמצעות מדפסת הזרקת דיו המוזנת בצבע סובלימציה על גבי נייר המודפס אל המדיה אותה ברצוננו להדפיס ובאמצעות מכבש חום סטנדרטי גורמים לצבע להפוך לגז, להתנתק מהנייר ולהתחבר לחומר היעד.

החומרים אותם ניתן להדפיס בשיטת הסובלימציה נחלקים לשתי משפחות:
1. משפחה ראשונה היא חומרים העשויים מחומרים פולימריים כמו פוליאסטר.
2. משפחה שנייה היא חומרים שצופו סוג מסויים של פולימר שאליו בעצם מתחבר צבע הסובלימציה כמו למשל פלסטיק, זכוכית, עץ, מתכות שונות קרמיקה ואפילו עור.

עמידות ההדפסה של שיטת הסובלימציה גבוהה מאד וזאת בשל מהות התהליך שעובר החומר. בד שמודפס בסובלימציה ניתן אף להרתיח ללא גרימת נזק להדפסה. לגבי החומרים שאחרים שהוזכרו בהם ישנה שכבת ציפוי המאפשרת את הסובלימציה חשוב לזכור שהציפוי חשוף לנזקי טבע ויום יום כמו שריטות ובהתאם לכך עלולה להינזק גם ההדפסה. עמידות הסובלימציה בתנאי חוץ אף היא גבוהה מאד הודות לשיטה הייחודית שהופכת את ההדפסה לחלק מהחומר. 

לסיכום, ניתן לראות כי לסובלימציה שימושים רבים וכי היא מתאימה מאד להדפסת תמונות באיכות גבוהה, טקסט, סמלים וכל דבר אחר שניתן להעלות על הדעת. מגוון החומרים הרב עליו ניתן להדפיס הופך את שיטת ההדפסה הזו לאיכותית ביותר וכמעט ללא בלאי טבעי.
באתר באופן אישי תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים עליהם תוכלו להדפיס כגון חולצות, שעוני קיר, אלבומי תמונות מעץ, פאזלים מיוחדים, תחתוני בוקסר, חמסות, דובים ועוד כהנה וכהנה פיצ'פקעס.

לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר לחצו כאן


 
 
האתר הוקם ומתוחזק ע"י פרסומדיה נטגרופ בניית אתרים
מבקרים: 14559419שלח לחבר: הוסף למועדפים: הפוך לעמוד הבית: